Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Rektifiye Nedir ? İletişim
   

 
 • 25-28 şubat 2016
  eurasia motobike expo motosiklet fuarı
 • Alış
  Satış
    Dolar
    Euro


    
   
    Online
    Bugün
    Dün
    Toplam
    IP
  :
  :
  :
  :
  :
  1
  4
  18
  81,521
  100.28.0.143

    ANIL Motosiklet Rektifiye ,

    Atölyemiz 1977 yılında İzmir’de kurulmuştur. Motosiklet silindir   rektefiye,    gömlek çakımı,  krank montaj ve tamiratı konusunda   yaptığımız kaliteli  işçilik sayesinde yıllarca  katlanarak Marmara ve Ege   bölgesi ağırlıklı olmak   üzere  geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır.

    Kullanılan rektefiye  makinalarının sadece motosiklet silindir revizyonu için imal   edilmiş   olması iş kalitemizi, tecrübeyle birlikte arttırmaktadır.

    2008 yılında başlayan yedek parça satışımızla  50cc den 250 cc ye kadar  2 zamanlı   ve   4 zamanlı motosiklet pistonu , biyel kolu , conta takımı , subab takımı , silindir ve   krank   modellerini bünyemizde bulundurmaktayız.

    Firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı   uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma   yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak   sektörde ANIL MOTOSİKLET REKTİFİYE olarak bizi bulunduğumuz   faaliyet   alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak   müşteri   odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.
   
                                                               
   
  Ana Sayfa  -  Hakkımızda  -  Hizmetlerimiz  -  Ürünlerimiz  -  Rektifiye Nedir ?  -  İletişim